TRVALÝ PRACOVNÝ POMER

V prípade potreby obsadiť pozíciu IT profesionála na trvalo alebo obdobie dlhšie ako 1 rok, pravdepodobne uprednostníte zaradenie nového pracovníka do trvalého pracovného pomeru v rámci interného tímu. V takomto prípade môžte využiť možnosť vybrať si z poolu našich smartlancerov uprednostňujúcich trvalý pracovný pomer.

PRIEBEH VÝBEROVÉHO PROCESU

icon box image

1. POŽIADAVKY POZÍCIE

Stanovíte si požiadavky, ktoré by mal vhodný kandidát spĺňať a tie, ktoré sú pre vás "nice to have". Spolu s nimi nám zašlete preferovaný dátum nástupu, predbežný rozpočet, prípadne iné požiadavky na kandidátov. 

icon box image

2. PRVÉ VÝBEROVÉ KOLO

Z poolu našich smartlancerov vyberieme kandidátov vyhovujúcich zadaným kritériám a zorganizujeme s nimi v našej réžii prvé kolo pohovorov. Profily vybraných kandidátov s našim hodnotením Vám zašleme na revíziu.

icon box image

3. PREDSTAVENIE KANDIDÁTOV

Zo zaslaných profilov si vyberiete kandidátov, s ktorými sa chcete stretnúť na osobnom pohovore. Ten zorganizujeme vo vami vybraných termínoch, vo vašej spoločnosti.

icon box image

4. UZATVORENIE ZMLUVY

V prípade, že sa rozhodnete pre niektorého z predstavených kandidátov, uzavriete zmluvu priamo s ním.

VÝHODY SPOLUPRÁCE S NAMI

icon box image

- vyššia efektivita výberového procesu - naši recruiteri sa špecializujú na IT a manažérske pozície

- šetríte čas - prezentujeme vám len relevantných kandidátov

- individuálny prístup počas celého výberového procesu

- záruka - v prípade predčasného ukončenia spolupráce s vybraným kandidátom vám nájdeme náhradu alebo vrátime 50% zo sprostredkovateľského poplatku