O NÁS

NAŠE SLUŽBY

Našim poslaním je plne pokryť personálne IT potreby vašej spoločnosti a nájsť pre váš skillset ideálny fit. 

JEDINEČNOSŤ

Každý náš smartlancer, klient, aj projekt sú pre nás jedineční, a preto ku každému z nich pristupujeme individuálne a s rešpektom.

PROFESIONALITA

Tak ako naši smartlanceri, aj my sa neustále zdokonaľujeme, aby sme vám mohli poskytovať state-of-the-art služby.

PRIDANÁ HODNOTA

Cieľom každej spolupráce nie je len dodať služby v požadovanej kvalite, ale aj obohatiť váš kariérny život a ponúknuť vašej spoločnosti konkurenčnú výhodu.

PATRÍME MEDZI VÁS

Podporujeme komunitnú a dobrovoľnícku činnosť, nezneužívame informačnú asymetriu, veríme v karmu.

OTVORENOSŤ

Snažíme sa komunikovať vždy otvorene a riešiť vzniknuté situácie s rešpektom a profesionálne.

DISKRÉTNOSŤ

Vážime si vašu dôveru, k informáciám a vašim údajom pristupujeme diskrétne. Využívame zabezpečenie elektronických i fyzických dát.

NAŠE SMART PROGRAMY

Pre našich kandidátov, ich známych, nezávislých personálnych poradcov a agentov, ako aj pre business development špecialistov sme pripravili nasledovné loyalty programy:
icon box image

SMART AGENT

Program komplexnej starostlivosti o kandidáta. Všetko, čo kandidát potrebuje pri hľadaní novej profesnej výzvy na jednom mieste. Jednoducho, prehľadne, smart. Viac info tu.

icon box image

SMART BUDDY

Program sprostredkovania životopisov kandidátov. Za každého úspešne umiestneného kandidáta máme pripravenú odmenu za sprostredkovanie CV. Viac info tu.

icon box image

SMART PARTNER

Program pre nezávislých obchodných partnerov ako aj spoločnosti obsadzujúce otvorené pozície. Transparentný, férový. Vraciame hodnoty tým, ktorí ich prinášajú ku nám. Viac info tu.